Жауап.кз вопросы и ответы
0 голосов

Ваш ответ

Отображаемое имя (по желанию):
Конфиденциальность: Ваш электронный адрес будет использоваться только для отправки уведомлений.
Анти-спам проверка:
Чтобы избежать проверки в будущем, пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.

1 Ответ

0 голосов

Сабақ: Сауат ашу.

Тақырыбы: Табиғатқа саяхат. Б дыбысы мен әрпі.

БҚО Қаратөбе ауданы Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

Күні: 31. 01.2017

Мұғалімнің аты-жөні: Тойшыбаева Бакиза Нурлыбаевна

Сынып: 1а

Қатысқандар саны - 13

Қатыспағандар саны - 1

Оқу мақсаттары:

1.1.8.1 Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту

1.3.10.1 Заттың атын, санын, сынын, қимылын

білдіретін сөздерді ажырата алу және орынды

қолдана білу.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар білуге тиіс : Суретке қарап, сұрақтардың көмегімен «Әсем табиғат» тақырыбында мәтін құра алады.

Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс: Сөздерге сөйлем құрай алады

Кейбір оқушылар білуге тиіс :Ребустар шешіп, сауатты жаза алады

Алдыңғы білімдер

Б дыбысы мен әрпі

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған іс-әрекет

Дереккөздер

ресурс

Сабақтың барысы

2 минут

10 минут

(МК; Ө;Қ)

Сабақтың ортасы 25минут

(МК; Ұ;Ө;Қ)

Қуан шаттан алақай,
Қуанатын күн келді.
Қайырлы күн!
Қайырлы таң!
Күліп шықты күн бүгін.
Бір - бірімізге күннің жылуын үрейік.

Жұмбақ шешу

Сулы жерде мекендеп,

Құрлықта да секеңдеп

Шыбын- шіркей аңдиды,

Жемге қашан жетем деп ( Бақа)

Бізге қонаққа бақа келіп отыр

Бақа мен бала».

- Бақа бізге келе жатса, алдынан бала шығады да, былай дейді:

Ал, бақалар, бақалар,

Бізде қызық ойын бар.

Қане, тәртіп сақтайық

Баспалдақты аттайық,

Баспалдақты басқанда,

Батыл атта, жасқанба!

Баланың тапсырмасы: - Өлеңдегі Б дыбысы естілетін сөздерді ажыраттыру.

Жануар Адамның аты

Бimageimage(бота) Болат (Болат)

Өсімдік Зат

imageimage(бәйшешек) (Бағдаршам)

imageЖеміс-жидек Оқу құралы

- imageimage(банан)

- Баламен қоштасып, бақа әрі қарай жүреді.

- Бақаның өлеңін жаттау.

Бәрі жақсы ананың

Бәрі де оның керек-ау.

Бірақ әрбір баланың,

Өз анасы бөлек-ау.

- Қане қай қатар тез жаттады екен?

Әндетіп келе жатқан бақаның алдынан су шығады. Бақаны, өздерің білесіңдер, суды да жақсы көреді ғой. Сондықтан ол суға түскісі келеді. Ал оны балықтар суға түсірмейді. Қане, бақаға тезірек көмектесейік. Ол үшін кітабымызды ашамыз

№1 Суретке қарап, сұрақтардың көмегімен «Әсем табиғат» тақырыбында мәтін құра.

Көл жағасында не өсіп тұр?

Ағаштың айналасында нелерді көріп тұрсың?

Ағаш бұтағынан не байқадың?

Ағаш маңында нелер ұшып жүр?

- Міне, бақа сендерге риза болып жатыр. Бақа су ішіп, біраз сергіп алды. Қане, бақамен бірге бізде сергіп алайық.

Жаңбыр жауап басылды,
Аспан шайдай ашылды.
Желмен бірге жапырақ.
Сыбдыр қағып шашылды

«Бақа мен бағдаршам».

Балалар, міне бақа да мектепке жақындай бастады. Оны енді не тоқтатып тұр деп ойлайсыңдар?

Бағдаршам.

- Оның қандай көзі жанып тұр?

- Қызыл.

- Қызыл жанса, не істейміз?

- Тоқтаймыз.

- Қай көзі жанғанда жүретін едік?

- Жасыл.

- Ендеше, жасыл көзін жандыру үшін

№2 Көбелектер қонған заттарды ата

Суреттегі сөздерді жаз

Асқабақ, қарбыз, сәбіз, бұрыш

Топпен жұмыс

1-топОписание: c:\users\асель\desktop\ашық сабак\k57653_19.jpgimageман, Қмақ.мат

Айман Қаймақ Алмат

 2- топ

Пан на


қан (шарайна)

3- топ

Жазыңыз және оқыңыз» ойыны бойынша берілген суретті жазу, оқу

Бағдаршам жасыл көзін жағып, бақаның жүруіне рұқсат береді.

Қалыптастырушы бағалаудың тапсырмасы

1.3.10.1 Заттың атын, санын, сынын, қимылын

білдіретін сөздерді ажырата алу және орынды

қолдана білу

Оқушылар мұғаліммен қосылып айтады

Жұмбақ

Қосымша материалмен жұмыс

Оқулықпенжұмыс

МК; Ө; Қ)

5 мин

Сөздер жазу

Дәптермен жұмыс

Қорытынды бөлім

3 минут


Бақылау

Сабақтың мақсатына жеттің бе?

Оқушылар не үйренді?

Ынтымақтастық анмосферасы қандай болды?

Оқушылар арасындағы дифференциялау бойынша іс – әрекеттер ұтымды болды ма?

Жоспарланған уақытты ұстандың ба?

Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен?

Cабақ мақсатына жетті.

Суретке қарап, сұрақтардың көмегімен «Әсем табиғат» тақырыбында мәтін құра алды. Ребустар шешіп, сауатты жаза алды , топпен жұмыс жасай алды.

Жоспарланған уақытты пайдалана білдім.

Қорытынды бағалау

Сабақтың ең ұтымды кезеңдері

1. Интербелсенді тақтамен жұмыс жасалғанда

2. Топпен жұмыс жасағанда .

Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт

1.

2

Келесі сабақтың өткізілуіне септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім?

ответил от Surak_zhauap

Похожие вопросы

0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
3 ответов
0 голосов
1 ответ
0 голосов
2 ответов
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ