Жауап.кз вопросы и ответы
0 голосов

Ваш ответ

Отображаемое имя (по желанию):
Конфиденциальность: Ваш электронный адрес будет использоваться только для отправки уведомлений.
Анти-спам проверка:
Чтобы избежать проверки в будущем, пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.

1 Ответ

0 голосов

Қарағанды облысы

Шахтинск қаласы

Ә.Бөкейханов атындағы мектеп-лицейі

Бастауыш сынып мұғалімі

Альханова Айгуль Тулеутаевна

Сабақтың тақырыбы: Мен және табиғат.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.2.1.2 оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу

1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру

Сабақтың мақсаттары:

Барлығы:Жаңа білімді меңгереді.

Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

Кейбірі:Алған білімді өмірде қолдана алады.

Жетістік критерийлері:Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.

Құндылықтарды дарыту:Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

АКТ қолдану дағдылары:Аудиожазба , таныстырылым.

Тілдік құзыреттілік:Түйе-верблюд-camel

Сабақ барысы

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Бала, бала, балапан

Қане, қайсы, алақан.

Саусақтарың әйбат,

Былай-былай ойнат.

Бала, бала, балапан

Қане, қайсы, алақан.

Саусақтарың әйбат,

Былай-былай ойнат.

– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!

Топқа бөлу.
Жұлдыз, ай, күн, бұлт суреттері арқылы топтастыру.

Қызығушылығын ояту: От шашады жалындап,
Қатты ұшқанда зымырап. (зымыран)


Ой қозғау. (Кубизм)
Қазақ ғарышкерлері кім?
Олар туралы не білесіңдер?
Егер мен ғарышкер болсам... (Оқушыларын өз ойларын айтады)

№1 Оқылым.

Аз қаз өз көз өзен заман қоңыз сағыз тоғыз Зере.

№2 Сурет және тірек сөздердің көмегімен ертегі құрастыр.

Тірек сөздер: ұзақ, шөлдеді, құмыра, тұмсығы, су, тас, салды, көтерілді.

Сергіту сәті

Қызықты тапсырма:

Топтарға шығармашылық тапсырма:

1-топ Зз дыбысына қатысты сөздерді жазу

2-топ Зз дыбысына ертегі құрастыру

3-топ Зымыранның суретін салу

4-топ Мәтінді тізбектеп оқыту

“Сиқырлы таяқша”
Қорытынды: Қолдарына таяқша ұстап «З» дыбысы бар сөздер айтып шығу Рефлексия

Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ салынған суреттер арқылы бағалау.

ответил от Surak_zhauap

Похожие вопросы

0 голосов
1 ответ
0 голосов
2 ответов
0 голосов
2 ответов
0 голосов
1 ответ