"Озаттар слёті - 2016" мерекелік бағдарламасының жүру барысы
1-жүргізуші - Әбибуллаев Ақжол 2-жүргізуші - Тасуова Нұргүл
1-жүргізуші: Қайырлы күн, қадірменді қонақтар!
2-жүргізуші: Аяулы ұстаздар!
1-жүргізуші: Ардақты ата-аналар! және
2-жүргізуші: мектебіміздің үздік оқушылары!
1-жүргізуші: Әр оқу жылы сайын өткізілетін дәстүрлі "Озаттар слетіне"
2-жүргізуші: Қош келдіңіздер!!!
1-жүргізуші: Мектебіміздің үздік оқушыларын сынып жетекшілерімен
2-жүргізуші: қарсы алыңыздар!
/Залға үздік оқушылар сынып жетекшілерімен бірге еніп, орындарына жайғасады/
1-жүргізуші: 2 "А" сынып жетекшісі Бабаева Жібек Шамғалиқызы және үздік оқушылары: Ақжолова Нұрай, Асқарбекұлы Заңғар, Асхатқызы Назерке, Бисенбай Аяна, Еділбаева Сабина, Есболат Арай, Қонысбай Қуанышбек, Қалимұрат Ақниет, Нұрболат Амина, Ысқақ Іңкәр, Жетпісбай Нұрай, Бөлекбай Мұханбетәли, Бахыт Айару, Лезгин Абдулла, Салауат Кәусар.
2-жүргізуші: 2 "Ә" сынып жетекшісі Кенжеханова Алия Мырзахбарқызы және үздік оқушылары: Ұзақбаева Альбина, Ибадулла Саятбек, Саясат Элдар, Мекен Нұралхан, Оралбай Жеткізген, Тайшыбек Ақырыс.
1-жүргізуші: 2 "Б" сынып жетекшісі Бижанова Ботакөз Кабдығалиқызы және үздік оқушылары: Болатова Сабина, Жақай Жасұлан, Еділбек Фариза, Қайратқызы Аружан, Өтепбергенов Саттар, Сенбай Карима.
2-жүргізуші: 3 "А" сынып жетекшісі Бектілеуова Баян Төлепбергенқызы және үздік оқушылары: Өмір Меруерт, Есболат Мөлдір, Жетпісбай Бибінұр, Қаржаубай Гүлназ, Нәзілбекқызы Назерке, Анвар Бағжан.
1-жүргізуші: 3 "Ә" сынып жетекшісі Көшерова Айнагүл Белгібайқызы және үздік оқушылары: Азаматқызы Жұлдыз, Алексей Ақырыс, Исламмағзам Динара, Қыдырқожа Нұрасыл, Қыдырқожа Фатима, Мұңалбай Жанболат, Мүсілім Ақбота, Нұрланбек Бақытнұр.
2-жүргізуші: 3 "Б" сынып жетекшісі Шегебаева Айганым Ұзақбайқызы және үздік оқушылары: Ерденбай Жансая, Ермырза Ақбота, Жайық Альберт, Жалғас Алина, Нұржігітұлы Дулыға, Илес Азамат, Сұлтан Бекнұр.
1-жүргізуші: 3 "В" сынып жетекшісі Нұргалыева Несібелі Мисекенқызы және үздік оқушылары: Шайдуллина Әлия, Бақытқали Айдар, Батырова Гүлнұр, Дүйсен Фариза, Оразбай Ұлданай, Джайжанова Альбина, Жетпісбай Нұржан, Сапармамедов Хамзат.
2-жүргізуші: 4 "А" сынып жетекшісі Отаралиева Гүлсім Мұхамбедиқызы және үздік оқушылары: Орысбай Азиза, Арыстанбек Алина, Шукралина Айдана, Бисалиева Эрика, Бисенбай Ырысбек, Серікқали Ақнұр, Ахмет Нұрдаулет.
1-жүргізуші: 4 "Ә" сынып жетекшісі Жұмашева Жарқынай Тәжібайқызы және үздік оқушылары: Жаумітбайұлы Даулеткерей, Даулетмұратова Моншақ, Бақбергенова Айшабибі, Болатқызы Дариға, Тайжанова Назерке.
2-жүргізуші: 4 "Б" сынып жетекшісі Таңқаев Аманбай Әбітұлы және үздік оқушылары: Әбіт Аружан, Арыстан Аружан, Болат Асылай, Ерболұлы Нұрдаулет, Көкішова Мөлдір, Курентаева Мұнара.
1-жүргізуші: 4 "В" сынып жетекшісі Алиева Санім Жакуқызы және үздік оқушылары: Бердіғали Данияр, Джайжанова Камшат, Суюндикова Мадина, Тұрар Әлішер.
2-жүргізуші: 4 "Г" сынып жетекшісі Бектілеуова Үміт Меңдіханқызы және үздік оқушысы: Қонысбай Асем.
1-жүргізуші: 5 "А" сынып жетекшісі Төлембетова Кенжегүл Жолдасқызы және үздік оқушылары: Джамаладинова Дария, Айбергенова Альбина, Айтқалиева Ақнұр, Жұмажанова Дильназ, Тарасқызы Жанира, Тоян Камшат, Түзелбаева Шынар.
2-жүргізуші: 5 "Ә" сынып жетекшісі Нұрбергенова Нұршуақ Нұрбергенқызы және үздік оқушылары: Едіге Аружан, Жолдас Айсұлу, Срайыл Аружан, Қойшиев Нұрақыл.
1-жүргізуші: 5 "Б" сынып жетекшісі Сақтапова Құралай Дәуітқызы және үздік оқушысы: Абай Ерасыл.
2-жүргізуші: 5 "В" сынып жетекшісі Қойманова Камшат Әбдіхалыққызы және үздік оқушысы: Ходжаназарова Жансая.
1-жүргізуші: 6 "А" сынып жетекшісі Жангирова Нұргүл Болатқызы және үздік оқушылары: Ахметова Ақнұр, Орысбай Жазира, Асхат Айсұлтан, Қуатов Нұрдаулет, Қазыбеков Әділет, Шайдуллина Амина, Сансызбай Нұрахмет, Гвоздь Натали.
2-жүргізуші: 6 "Ә" сынып жетекшісі Жақсығұлова Самал Өрдекқызы және үздік оқушылары: Жолдас Асем, Джубантұрлы Айзада, Нұралынова Адема.
1-жүргізуші: 6 "Б" сынып жетекшісі Абдикадирова Нұрсұлу Мейрамқызы және үздік оқушылары: Жеңіс Жазира, Тұралықызы Ақтілек.
2-жүргізуші: 7 "А" сынып жетекшісі Құсайынова Айгерім Аманғалиқызы және үздік оқушылары: Салауат Нұрзат, Ізтаңатова Таңсұлу.
1-жүргізуші: 7 "Ә" сынып жетекшісі Төлегенова Гүлбаршын Жақсылыққызы және үздік оқушысы: Таңатар Инабат.
2-жүргізуші: 8 "Ә" сынып жетекшісі Аксанова Айымгүл Сарсенбайқызы және үздік оқушылары: Асқарқызы Айнұр, Арыстан Гүлдана, Берікқызы Алия, Аяпбергенова Айгерім.
1-жүргізуші: 9 "А" сынып жетекшісі Мұхамбетова Айгүл Тұралықызы және үздік оқушылары: Елубаева Аймереке, Суюнбаева Индира.
2-жүргізуші: 9 "Ә" сынып жетекшісі Даурбаева Аймекен Түгелбайқызы және үздік оқушылары: Ұзақбаева Баян, Бекбергенов Қайрат.
1-жүргізуші: 10 "А" сынып жетекшісі Темірғалиева Майра Аленқызы және үздік оқушылары: Еламанова Айгерім, Жәкіш Мұхамбетали.