Жауап.кз вопросы и ответы
0 голосов
спросил от Ulia в категории Ұстаз

Ваш ответ

Отображаемое имя (по желанию):
Конфиденциальность: Ваш электронный адрес будет использоваться только для отправки уведомлений.
Анти-спам проверка:
Чтобы избежать проверки в будущем, пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.

1 Ответ

0 голосов

 «

Сыныбы:  

Пәні: информатика

Тақырыбы

4.1. Жанасу датчигі. Батырманың басылуын анықта

Сілтеме

  оқулықтар

Мақсаты

Жанасу датчиктің батырмасын басқаннан кейін моторларды қозғалысқа келтіру.

Оқу нәтижесі:

Сабақта оқушыларға жанасу датчиктің батырмасын басу арқылы моторларды қозғалісқа келтіруді үйрету.

Түйінді идеялар:

Оқушылардың робот құрылғылары және датчиктермен  жұмыс істеу дағдыларын қалыптастыру.

Жаттығулар:

1. Сергіту сәті

2. Топта жұмыс істеу ережесі

3. Топтық жұмысты бақылау және бағалау

Бірлескен жұмысқа негізделген тәсіл:

топтық жұмыстар

өзгенің жұмысын бағалай білу

өзін-өзі және өзгені бағалау

Дереккөздер:

  1. сайты

Интернеттен алынған ақпараттар

қосымша дидактикалық материлдар

Оқуға арналған тапсырма:

оқушылардың өз бетінше іздену жұмыстары.

Практикум

Кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру (2 мин.)

Амандасу. Датчиктер арқылы 2 немесе 4 топқа бөлу.

Оқушылар суреттерді құрастыру арқылы топқа бөлінеді

Қиылған суреттер

Үй тапсырмасын тексеру (5мин.)

Миға шабуыл

  • Бұрылыс дегеніміз не?
  • Бір орындағы бұрылыс: Моторларды Тәуелсіз басқару блогының қызметі.

Оқушылар сұрақтарға жауап береді

Формативті бағалау

Ватман, интербелсенді тақта

Бағалау критерийлерін құру. 3 мин

Оқушылармен бірлесе отырып, критерийлер құру, топ басшыларына беру

Мұғаліммен бірлесе отырып, критерийлер құру

Жаңа сабақ.

1.Ой қозғау

(10 мин.)

Оқушыларға бағыт-бағдар беру;

Жанасу датчигі: Орнату инструкциясы.

Жанасу датчигі: Бағдарлама 

 

Оқушылар қажетті ақпаратты дәптерлеріне жазып отырады.

Формативті бағалау

 Слайд, видеороликтер

3 .Топпен жұмыс. (10мин.)

1- топ

  1. Жанасу датчигін құрастыру
  2. Бағдарлама құру

2- топ

  1. Жанасу датчигін құрастыру
  2. Бағдарлама құру

Оқушылар топпен жұмыс жасайды

Формативті бағалау

4. Сергіту сәті. 3 мин

«Роботтар» биін көрсету

Би қимылдары арқылы бойларын сергіту

5. Практикалық жұмыс.

10 мин

1-топ

2-топ

Практикалық тапсырмаларды орындайды

Формативті бағалау

Тапсырма салыған қораптар

Сабақты бекіту.

Жанасу датчигі дегеніміз не?

Жанасу датчигінің қалау орнатылады?

Сұрақтар

Бағалау

Бағалау критерийлері бойынша оқушылармен бірігіп бағалау

Үйге тапсырма.

Үй тапсырмасын тақтаға жазу. Түсіндіру.

Оқушылар  үй тапсырмасын жазу

Кері байланыс.

Оқушыларға парақшалар үлестіру.

Оқушылар кері байланыс бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру

Парақшалар

ответил от Ulia

Похожие вопросы