Жауап.кз вопросы и ответы
0 голосов

Ваш ответ

Отображаемое имя (по желанию):
Конфиденциальность: Ваш электронный адрес будет использоваться только для отправки уведомлений.
Анти-спам проверка:
Чтобы избежать проверки в будущем, пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.

1 Ответ

0 голосов

"Қызылқұм" жалпы орта мектебі

Коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Бастауыш сынып мұғалімі

Имашева Айгерим Исахановна

Сабақтың тақырыбы: Әріпті өрнектерді салыстыру.

Мақсаты: Оқушылардың қосу және азайту туралы алған білімдерін пысықтап,дамыту.Сын тұрғысынан ойлауға жетелеу.

Өз беттерімен жұмыс істеу қабілетін дамыту

Оқушылардың ойлау қабілетін,зейінін дамыту.

Күтілетін нәтиже:қосу және азайтудың ауызша тәсілдерін,есептеу жолдарын біледі.

Әдіс – тәсілдері : түсіндіру, сұрақ – жауап, іздену,топтасу.

Оқу мен оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер:

Диалогтік оқытуды қолдану.Сын тұрғысынан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

Көрнекі құралдар:оқулық,кеспе қағаздар,суреттер,слайд.

Сабақ кезеңдері:

Мұғалім қызметі

Оқушы қызметі

Ұйымдастыру кезеңі:

Ынтымақтастық

атмосферасы

Топқа бөлу

Оқушыларды түгелдеу.

Қане біздер ойлайық

Ойымызды жинайық

Қандай есеп болса да

Шешпей оны қоймайық

Оқушылар сабаққа назарын аударып,психологиялық дайындық жасайды.

Геометриялық фигуралар арқылы

Үш бұрыш

Төрт бұрыш

Шеңбер

Үй жұмысын сұрау.

Ой шақыру

10және 60 сандарының қосындысы

65 және 5 сандарының айырмасы

90 және 10 сандарының қосындысы

Тура, кері санау,ондықтарды атау.

Оқушының міндеті өткен материалдарын естеріне түсіру

Жаңа сабақтың таныстырылымы.

жаңа сабақтың тақырыбын ашу

Бірліктер, ондықтар, жүздіктерді санау арқылы сабақтың тақырыбы ашылады

Жаңа сабақтың тақырыбын ашады.

Жаңа сабақты меңгерту

Мағынаны тану.

Дәптермен жұмыс

Жаңа сабақ бойынша тапсырма беру

«Үйлерге орналастыр»слайд

«Гараж» «Салыстыр»слайд

«Көбелек аулау » ойыны слайдтан көрсету

Оқулықта берілген есептерді оқушыларға түсіндіреді

Есептердің шығарылу жолын түсіндіріп,слайдтан көрсете отырып,оқушыларға бағыт береді

Сергіту сәтін орындатады.

Оқулықтарын ашады.

№1есепті әр топтан бір оқушы тақтада орындайды Оқушылар тақтаға шығарған есептерін дәптерлеріне жазады.

Оқушылар мұғалім түсіндірген есептің шығарылу тәсілдерімен танысып дәптерлеріне орындайды.

.

Оқулықпен жұмыс

Ойын: «Гүлдерді жина»

Ойын: «Қайықты дұрыс орналастыр»

Оқушылар слайдтан берілген

Есептерді топта бірлесе отырып шығарады.

Қорытынд

Оқушылардың білімдерін сұрақ-жауап арқылы,қызықты жұмбақ арқылы ауызша тексереді.

Топпен жауап береді

Бағалау

Жақсы жауап бергендерге смайликтер беріп отырады.

Смайликтер

арқылы бағаланады

Үйге тапсырма

№5 есеп

Үй тапсырмасын белгілеп алады.

ответил от Surak_zhauap

Похожие вопросы

0 голосов
2 ответов
0 голосов
3 ответов
0 голосов
1 ответ
0 голосов
2 ответов
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ