Жауап.кз вопросы и ответы
0 голосов
Практикалық жұмыс
спросил от Ulia в категории Ұстаз

Ваш ответ

Отображаемое имя (по желанию):
Конфиденциальность: Ваш электронный адрес будет использоваться только для отправки уведомлений.
Анти-спам проверка:
Чтобы избежать проверки в будущем, пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.

3 Ответы

0 голосов

16-сабақ

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Практикалық жұмыс.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушыларды Word-та мәтін терумен таныстыру.

Дамытушылық: Оқушылардың ойлау қабілетін, логикасын, мәдениеттілігін дамыту.

Тәрбиелік: Оқушыларды ұқыптылыққа, жүйелікке тәрбиелеу.

Сабақтың типі: Жаңа білім беру

Сабақтың түрі: Аралас сабақ

Сабақтың әдісі: Түсіндіру, сұрақ-жауап, жаттығу

Сабақтың көрнекілігі:Компьютер, оқулық, жұмыс дәптері

Болжамдап отырған нәтиже: Білімді, сауатты, салауатты ұрпақ.

Сабақтың жоспары: І. Ұйымдастыру

                                     ІІ. Үй тапсырмасын сұрау

                                    ІІІ. Жаңа сабақ

                                    ІҮ. Жаңа сабақты бекіту

                                  Ү. Сабақты қорытындылау

                                    ҮІ. Үйге тапсырма беру

                                  ҮІІ.Оқушыларды бағалау

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру:

- Сәлеметсіздер ме?

- Сабаққа деген көңіл-күйлерің қалай?

- Сыныпта кім кезекші?

- Сабаққа кімдер келген жоқ?

- Балалар, бүгінгі сабағымызды бастайық.

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау:

Paint графикалық редакторын қайталап келу.

ІІІ. Жаңа сабақ:

Пуск-Все программы- Microsoft Office- MS Word.

Мәтіндік процессорды іске қосқаннан кейін экранда қосымша терезе бейнеленеді.Ашылған құжат қосымша терезенің жұмыс аймағында бейнеленеді. Word терезесінің негізгі элементтері барлық Office қосымшалары үшін ортақ болып табылады.Әдеттегі Microsoft-дағыдай редактор терезесінің жоғарғы бөлігінде негізгі меню бар:Файл, Түзету, Түр,Қою,Формат,Сервис,Кесте,Терезе,Анықтама

(Файл,Правка,Вид,Вставка,Формат,Сервис,Таблица,Окно,

Справка).Құжатқа мәтінді енгізу немесе суретті,кестелерді және т.б. обьектілерді қою үшін оларды орналастыратын жолға курсорды әкелу қажет.Енгізу курсоры жыпылықтаған вертикаль сызық түрінде болады.Терезеде енгізу курсорынан басқа І латын әрпін еске түсіретін тышқан сілтемесі көрінеді. Оның тұрған орны тышқан қозғалған сайын өзгеріп отырады.Терілген мәтін жаңа жолдың оң жақ шетіне жеткенде, Word автоматты түрде келесі жолға өтеді.

Құжатты сақтау үшін  Файл менюінде Сақтау командасын таңдау немесе батырмасын шерту қажет.Құжатты бірінші рет сақтағанда.Құжатты сақтау диалогтік терезесі пайда болады.Бума өрісіне дискіні,ал төмен орналасқан өрістен құжат сақталатын буманы,ал Файл типі өрісіне құжат сақталатын форматты таңдаңыз.Файл аты өрісіне файлдың атын жазып,Сақтау батырмасына басыңыз.

Қайталап сақтау кезінде Құжатты сақтау диалогтік терезесі шықпайды,құжат автоматты түрде сол файлда қайта сақталады.Құжатты басқа атпен сақтау немесе басқа бумада сақтау үшін Файл менюіне Қалай сақтау керек (Сохранить как) командасын таңдаңыз,содан кейін экранда Құжатты сақтау терезесі пайда болады.

ІҮ. Жаңа сабақты бекіту:

Ү. Сабақты қорытындылау:

ҮІ. Үйге тапсырма беру: Word мәтіндік  редакторын оқып келу.

ҮІІ. Оқушылардың білімін бағалау:Сабаққа белсене қатысқан, үй тапсырмасын орындаған оқушыларды бағалаймын. Ал, сабаққа белсенділік танытпаған оқушыларға ескерту жасаймын.

Бүгінгі сабақты Юсуф Баласағуни сөзімен аяқтағым келеді:

«Түйсік болып, қансаң білім нәріне –

Жетер қолың  ой-тілектің бәріне».Сау болыңыздар!

ответил от Ulia
0 голосов

17-сабақ

Сабақтың тақырыбы: Практикалық жұмыс.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушыларға өткен тақырыптар бойынша практикалық жұмыс жасату алу.

Дамытушылық: Оқушылардың ойлау қабілетін, логикасын, мәдениеттілігін дамыту.

Тәрбиелік:Оқушыларды ұқыптылыққа, жүйелікке тәрбиелеу.

Сабақтың типі: Жаңа білім беру

Сабақтың түрі: Аралас сабақ

Сабақтың әдісі: Түсіндіру, сұрақ-жауап, жаттығу

Сабақтың көрнекілігі:Компьютер, оқулық, жұмыс дәптері

Болжамдап отырған нәтиже: Білімді, сауатты, салауатты ұрпақ

Сабақтың жоспары: І. Ұйымдастыру

                                     ІІ. Үй тапсырмасын сұрау

                                    ІІІ. Жаңа сабақ

                                    ІҮ. Жаңа сабақты бекіту

                                  Ү. Сабақты қорытындылау

                                    ҮІ. Үйге тапсырма беру

                                  ҮІІ.Оқушыларды бағалау

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру:

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау:

ІІІ. Жаңа сабақ:

ІҮ. Жаңа сабақты бекіту:

Ү. Сабақты қорытындылау:

ҮІ. Үйге тапсырма беру:

ҮІІ. Оқушылардың білімін бағалау:

Бүгінгі сабақты Юсуф Баласағуни сөзімен аяқтағым келеді:

«Түйсік болып, қансаң білім нәріне –

Жетер қолың  ой-тілектің бәріне.»Сау болыңыздар!

18-сабақ

Сабақтың тақырыбы: Тест.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушылардың алған білімдерін қорытындылау үшін тест алу.

Дамытушылық: Оқушылардың ойлау қабілетін, логикасын, мәдениеттілігін дамыту.

Тәрбиелік: Оқушыларды ұқыптылыққа, жүйелікке тәрбиелеу.

Сабақтың типі: Жаңа білім беру

Сабақтың түрі: Аралас сабақ

Сабақтың әдісі: Түсіндіру, сұрақ-жауап, жаттығу

Сабақтың көрнекілігі:Компьютер, оқулық, жұмыс дәптері

Болжамдап отырған нәтиже: Білімді, сауатты, салауатты ұрпақ

Сабақтың жоспары: І. Ұйымдастыру

                                     ІІ. Үй тапсырмасын сұрау

                                    ІІІ. Жаңа сабақ

                                    ІҮ. Жаңа сабақты бекіту

                                  Ү. Сабақты қорытындылау

                                    ҮІ. Үйге тапсырма беру

                                  ҮІІ.Оқушыларды бағалау

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру:

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау:

ІІІ. Жаңа сабақ:

ІҮ. Жаңа сабақты бекіту:

Ү. Сабақты қорытындылау:

ҮІ. Үйге тапсырма беру:

ҮІІ. Оқушылардың білімін бағалау:

Бүгінгі сабақты Юсуф Баласағуни сөзімен аяқтағым келеді:

«Түйсік болып, қансаң білім нәріне –

Жетер қолың  ой-тілектің бәріне.»Сау болыңыздар!

ответил от Ulia
0 голосов

22-сабақ

Сабақтың тақырыбы: Практикалық жұмыс.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушыларға өткен тақырыптар бойынша практикалық жұмыс жасату алу.

Дамытушылық: Оқушылардың ойлау қабілетін, логикасын, мәдениеттілігін дамыту.

Тәрбиелік:Оқушыларды ұқыптылыққа, жүйелікке тәрбиелеу.

Сабақтың типі: Жаңа білім беру

Сабақтың түрі: Аралас сабақ

Сабақтың әдісі: Түсіндіру, сұрақ-жауап, жаттығу

Сабақтың көрнекілігі:Компьютер, оқулық, жұмыс дәптері

Болжамдап отырған нәтиже: Білімді, сауатты, салауатты ұрпақ

Сабақтың жоспары: І. Ұйымдастыру

                                     ІІ. Үй тапсырмасын сұрау

                                    ІІІ. Жаңа сабақ

                                    ІҮ. Жаңа сабақты бекіту

                                  Ү. Сабақты қорытындылау

                                    ҮІ. Үйге тапсырма беру

                                  ҮІІ.Оқушыларды бағалау

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру:

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау:

ІІІ. Жаңа сабақ:

ІҮ. Жаңа сабақты бекіту:

Ү. Сабақты қорытындылау:

ҮІ. Үйге тапсырма беру:

ҮІІ. Оқушылардың білімін бағалау:

Бүгінгі сабақты Юсуф Баласағуни сөзімен аяқтағым келеді:

«Түйсік болып, қансаң білім нәріне –

Жетер қолың  ой-тілектің бәріне.»Сау болыңыздар!

ответил от Ulia

Похожие вопросы

0 голосов
1 ответ
0 голосов
3 ответов
0 голосов
2 ответов
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ
0 голосов
1 ответ